Уважаемый посетитель! Сейчас Вы видите только часть информации, которой мы располагаем. Подробная информация доступна только нашим подписчикам.

Описание объекта или суть тендера

Ühisvee- ja kanalisatsioonivõrgu rekonstrueerimine ja laiendamine maksumusega 1,97 miljon eurot. Tööde lõpp detsember 2011.

12 мая 2011
Merko Ehitus AS-ga sõlmiti leping Järva–Jaani alevi vee– ja kanalisatsioonitorustiku, reoveepumplate ning puurkaev–pumpla rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks. Projekti käigus rekonstrueeritakse Järva-Jaani alevi reoveepuhasti. Alevi vee- ja kanalisatsioonivõrgu osas viiakse läbi amortiseerunud torustike rekonstrueerimistööd ning uute torustike rajamine projektipiirkonna neisse elamupiirkondadesse, kus hetkel ühisveevärk ja kanalisatsioon puudub. Projekti koondmaht:
Vee magistraaltorustik ca 9,3 km;
Isevoolne kanalisatsioonitorustik ca 6,7 km;
Survekanalisatsioonitorustik ca 1,3 km;
Reoveepumplad 5 tk;
Puurkaev-pumpla 1 tk;
Tuletõrjehüdrandid 12 tk.
Chevron-expand Показать историю

Организации и их роли

Заказчик
Briefcase
Järva-Jaani Teenus OÜ, Järva-Jaani, Järva-Jaani vald
+372 3863345;5033515 jj.teenus@mail.ee
Генподряд
Briefcase
+372 680 5105 merko@merko.ee
Map-pin

Расположение

Järva-Jaani, Järva-Jaani vald, JÄRVAMAA, Эстония
 Järva-Jaani, Järva-Jaani vald, Эстония
Hard-hat

Работы на объекте

Blueprint

Характеристики

Конец строительства detsember 2011
Смета 1,97 mln eur