Уважаемый посетитель! Сейчас Вы видите только часть информации, которой мы располагаем. Подробная информация доступна только нашим подписчикам.

Описание объекта или суть тендера

Algasid promenaadi, kergliiklustee ja tänavate ehitustööd. Tööde kestus 20 kuud.

03 августа 2020
Algas Ahtme linnaosas promenaadi ja kõnniteede ehitus. 6 kilomeetrit uusi teid rajab Jõhvi KEK, investeeringute summa on 864 600 eurot (käibemaksuta).
Rekonstrueeritakse kergliiklustee Jõhvi mikrorajooni piirist Altserva tänavani, täielikult Altserva tänav kuni Ahtme maanteeni ning rajatakse Maleva pargi teed.
Ehitajad laiendavad kõnniteed kolme meetrini, paigaldavad ümber torud ning rajavad peale- ja mahasõidukohad. Teede äärde paigaldatakse ka väikevormid: pingid ja prügikastid. Promenaadile paigaldatakse uued laternad ning täielikult vahetatakse välja umbes kolmkümmend Maleva pargis asuvat valgustusposti. 
Lepingu kohaselt peaks teede ehitus lõpule jõudma 20 kuu jooksul.

Организации и их роли

Заказчик
Briefcase
Kohtla-Järve Linnavalitsus , КОХТЛА-ЯРВЕ
+372 337 8500 linnavalitsus@kjlv.ee
Генподряд
Briefcase
Jõhvi KEK OÜ, Jõhvi, Jõhvi vald
(+372) 5063534 johvikek@gmail.com
Map-pin

Расположение

Ahtme, Jõhvi vald, IDA-VIRUMAA, Эстония
 Ahtme, Jõhvi vald, Эстония
Hard-hat

Работы на объекте

  • Асфальтирование
  • Наружное освещение
Blueprint

Характеристики

Смета 864 600 €
Продолжительность строительства 20 kuud
Длина 6 km