OÜ Spetsialist Meedia
Erika 14, 10416 Tallinn
(Arsenal keskuse B-korpuse teisel korrusel)
Eesti
eb@spetsialistmeedia.ee
Eesti Ehitusbörs alustas tegevust 1997. aastal. Ehitusbörsi eesmärk on viia kokku ehitustööde tellija ja töövõtja, et mõlemal oleks mugavam ja lihtsam oma igapäevast tööd teha. Ehitusbjekte ja hankeid kirjeldades jälgime, et informatsioon oleks õigeaegne ja konkreetne ning sisaldaks mitmekülgset infot: objekti asukoht, hetkeseis, tööde maht, teostamise aeg, töövõtjad, kontaktisikud jne. Kajastame hankekonkursse, projekteerimise ja ehitustööde pakkumisi, detailplaneeringuid, informatsiooni töö käigus toimunud muudatustest. Kirjeldame objekti erinevaid etappe, alates kavandamisest kuni ehitise valmimiseni ja säilitame ka kogu varasema info.

Kliendid

Klientideks on meil lisaks ehitusettevõtetele ka ehitusmaterjalide tootjad ja müüjad, projekteerimis-, sisustus-, valve-, side-, kinnisvara-, kindlustusfirmad jne - ühesõnaga, kõik ettevõtted, kes müüvad või pakuvad teenust ehitusvaldkonnas.

Kasu töövõtjale

  • Olles kursis kavandatavate, algusjärgus või ka juba töös olevate ehitusobjektidega, saad pakkuda õigel ajal ja õigele isikule oma teenuseid või tooteid.
  • Anna teada, millistel objektidel olete töövõtjaks või tarnijaks ja me lisame selle info Ehitusbörsi andmebaasi. Töö kiidab tegijat!
  • Ehitusbörsi kaudu on mugav leida ka alltöövõtjaid. Helista või saada teade, see on tasuta!

Kasu ehituse tellijale

Plaanides midagi ehitada või remontida, tekib tavaliselt küsimus: kust leida sobiv töövõtja? Ehitusbörsis kuulutades loevad Sinu soove ainult usaldusväärsed ehitusfirmad ja saades mitmeid pakkumisi, on õige valiku tegemine juba tunduvalt lihtsam. Kõik remondi ja ehitusega seotud hanke- ja töövõtukuulutused on teretulnud ning nende avaldamine tasuta.

Ehitusbörsi veebikeskkonna eelised

  • Tagatud pidev ligipääs sõltumata Sinu asukohast ja kellaajast.
  • Uuendamine reaalajas kõikidel tööpäevadel.
  • Objektiinfole on võimalus lisada jooniseid ja fotosid.
  • Otsinguid saab teha mitmete erinevate näitajate järgi, mis võimaldavad leida andmebaasist üles vajalikud objektid.
  • Mugav kasutada firmasisese töökeskkonnana. Objekti kohta saab kirjutada oma märkuseid, määrata meeldetuletuskuupäev ja lisada isiku nimi, kes antud objektiga tegeleb. Lisada saab ka uusi objekte. Need andmed on nähtavad ainult oma paroolidega sisenedes.