KrediidiinfoExternal-small, MTR registerExternal-small, ÄriregisterExternal-small, NetiExternal-small, GoogleExternal-small

Kuumavee-, ja aurukatlad, põletid ja muu katlamajade seadmestik, koostootmisjaamade gaasimootorid, veepuhastusseadmed, toruarmatuur, pumbad ja automaatikaseadmed.
Auru- või kaugkütte jaoks sobivad täisautomaatsed katlamajad ning veetöötlusjaamad töötusettevõtetele ja joogivee tootjatele.
Mehhaanilised filtrid, veepehmendus- ja demineraliseerimis- ning rauaeraldusseadmed, pöördosmoosiseadmed, filtrid mitmesuguste erinevate vedelike jaoks ja vee ultraviolett-steriliseerimisseadmid.

FILTER on Baltimaade juhtiv auru- ja kondensaadisüsteemide projekteerija ning tarnija. FILTER pakub ka eri tüüpi tööstuslikke soojusvaheteid.vee-, energeetika-, nafta-, keemia- ja toiduainetetööstusele laias valikus mitmesuguseid pumpasid

FILTER pakub automaatjuhtimissüsteeme ja mitmesuguste automaatikaseadmete komponente ning süsteeme erinevate tööstuslike protsesside jaoks. Meie programm hõlmab nii kütte-, ventilatsiooni- ja õhu konditsioneerimise (HVAC) automaatikaseadmeid kui ka hooneautomaatikat (BMS).


Map-pin

Aadress

Läike tee 9
Peetri, Rae vald, HARJUMAA, Eesti 75312
Läike tee 9,Peetri, Rae vald, HARJUMAA, Eesti
Address-book

Kontakt

+372 606 6666
Telephone-fax
+372 606 6650

http://www.filter.ee
filter@filter.ee