KrediidiinfoExternal-small, MTR registerExternal-small, ÄriregisterExternal-small, NetiExternal-small, GoogleExternal-small

AS Standard on Baltimaade suurim ühiskondlike ruumide sisustamisega tegelev ettevõte, mis tegutseb juba aastast 1944. Standardi äritegevus jaguneb kahe põhisuuna vahel: hotelliäri valdkond tegeleb hotellidele sisustusprojektide pakkumisega ja bürooäri valdkond on keskendunud büroopindade interjöörilahendustele.

Standardi suurim tugevus ja eelis paljude teiste sisustusettevõtete ees on interjööri terviklahendus – see tähendab kliendile täisteenust esimesest konsultatsioonist valmis projekti üleandmiseni. Kui valida Standard oma partneriks, saab kogu sisustamiseks vajamineva kätte ühest kohast. Iga projektiga tegeleb Standardist professionaalne projektijuht, kellele on toeks suurte kogemustega spetsialistide meeskond.

Mööbel disainitakse ning projekteeritakse kliendi soovist lähtuvalt, väärtustades toodete omapära ja eristumist. Büroomööbli vallas pakub Standard suurt valikut valmislahendusi, millega saab tutvuda ettevõtte kodulehel ja tootekataloogis.

Standardi mööbel valmib oma tootmisüksustes, kus kasutatakse tänapäevaseid ja keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid ning kvaliteetseid materjale. Lisateenusena pakub Standard toodete kohale toimetamist ja paigaldust.

Tulemus – stiilne ja mugavaimate lahendustega ruum.


Map-pin

Aadress

Marja 9
TALLINN, Eesti 10617
Marja 9,TALLINN, Eesti
Address-book

Kontakt

+372 650 9400
+372 650 9300

http://www.standard.ee
sales@standard.ee