Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Avalikul väljapankul aleviku keskuse I etapi detailplaneering.

23. oktoober 2017
On vastu võetud Tabasalu alevikus Tabasalu keskuse I etapi detailplaneering. Planeeritav maa-ala, suurusega u 7,1 ha, paikneb Harku vallas Tabasalu alevikus Tallinna-Rannamõisa-Kloogaranna maantee, Ranna tee, Sarapuu tänava, Pähkli tänava ja Metsa tänava vahelisel alal. Planeeringulahendusega luuakse võimalus Tabasalu aleviku keskuse kujundamiseks atraktiivseks piirkonnaks, kus asuksid multifunktsionaalne üldkasutatav asulaväljak, vallamaja, büroohooned, kauplused, söögikohad jne.
Detailplaneering on kooskõlas Harku valla üldplaneeringuga. Harku valla üldplaneeringus on planeeritava maa-ala maakasutuse juhtotstarbeks määratud üldkasutatavate hoonete maa, ärimaa, elamumaa ning haljasala ja parkmetsa maa. Planeeringualale ulatub Tallinn-RannamõisaKloogaranna maanteest tulenev 30 m laiune tee kaitsevöönd.
Detailplaneering vastab õigusaktidele ja valla ruumilise arengu eesmärkidele. Detailplaneeringu koostamise lähteandmed, olemasoleva olukorra iseloomustus ja planeeringu sisulised lahendused on esitatud detailplaneeringu seletuskirjas.
Planeeringuga saab tutvuda  kuni 03.11.2017 Harku Vallavalitsuses vallavalitsuse lahtioleku aegadel, veebilehel www.harku.ee ja detailplaneeringute veebirakenduses kaart.harku.ee ja otselingil: http://kaart.harku.ee/DP/100826_83/avalik/.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
Harku Vallavalitsus , Tabasalu, Harku vald
+372 600 3848 harku@harku.ee
Detailplaneerimine
Briefcase
+372 670 0190 koarh@hot.ee
Map-pin

Asukoht

Tabasalu, Harku vald, HARJUMAA, Eesti
,Tabasalu, Harku vald, Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

Blueprint

Omadused

Pindala ca 7,1 ha
Objektiga/dokumentidega tutvumine - 31.11.2017