Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange ventilatsiooni- ja jahutussüsteemi projekteerimiseks. Tähtaeg 14. september.

26. august 2015
Riigi Kinnisvara AS kuulutab välja hanke Lai 46/48 ja Oleviste 3/5 ventilatsiooni ja jahutuse ümber projekteerimiseks.  Tallinna Vanalinnas asuva büroohoone ventilatsiooni- ja jahutussüsteemi ümber projekteerimine.
Eeldatav maksumus ilma käibemaksuta: 14 000 €.
Tööde kestus: 7 kuud.
Hankedokumentide ja hanketeate kohta täiendava informatsiooni saamiseks esitada pöördumine järgmisel e-posti aadressil: mihkel.mager@rkas.ee.
NB! Hankedokumendid ja nende muudatused, samuti selgitused hanketeate ja hankedokumentide kohta avaldatakse üksnes Riigi Kinnisvara AS veebilehel, rubriigis „Hanked“, „Alla siseriikliku piirmääraga riigihanked“: http://www.rkas.ee/hanked-ja-pakkumised/alla-siseriiklikku-piirmaaraga-riigihanked. Selgitused avaldatakse RKASi veebilehel 3 (kolme) tööpäeva jooksul selgitustaotluse laekumisest arvates.
Hankija ei ole kohustatud edastama ega edasta hankedokumente ega selgitusi e-posti teel ega muul viisil. Muudatused hanketeate kohta avaldatakse riiklikus riigihangete registris: https://riigihanked.riik.ee/register/HankedOtsing.html. Hankemenetlusest huvitatud isikutel jälgida informatsiooni hanke kohta nii riigihangete registris kui ka RKASi veebilehel.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 14. september 2015 kell 16:00.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 606 3400 info@rkas.ee
Map-pin

Asukoht

Lai 46/48, Oleviste 3/5
TALLINN, Eesti
Lai 46/48, Oleviste 3/5,Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Projekteerimine
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 14. september 2015
Tööde kestus 7 kuud