Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange tee rekonstrueerimise ja silla ümberehituse tehnilise projekti koostamiseks. Pakkumuste tähtaeg: 10.12.2014.

21. november 2014
Maanteeamet kuulutab välja avatud hanke Tugimaantee nr 45 Võõpsu-Värska lõigu ja tugimaantee nr 63 Karisilla-Treski lõigu rekonstrueerimise tehnilise projekti koostamiseks. Tee rekonstrueerimise tehnilise projekti koostamine ja silla ümberehituse tehnilise projekti koostamine vastavalt projekteerimise nõuetele.
Tööde kestus: 1335 päeva.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 10. detsember 2014 kell 11:00.
LISATEAVE
  A) Pakkuja, kes peab oma asukohamaa seaduse kohaselt olema registreeritud äriregistris või erialases registris, esitab sellekohase kehtiva registritunnistuse või väljavõtte äriregistrist või nende kehtiva koopia, millest peavad nähtuma juriidilise isiku esindusõiguslikud isikud. Juriidilisest isikust pakkuja, kelle asukohamaa on Eesti, ei pea esitama registri väljavõtet.
B) Juhul, kui pakkuja tõendab oma tehnilise ja kutsealase pädevuse vastavust kvalifitseerimise tingimustele hankelepingu täitmise raames lisaks oma näitajatele ka teise isiku näitajate alusel, lisab pakkuja riigihangete registrisse kvalifitseerimise dokumentide juurde HD lisa I Vormi 4 kohase teise isiku nõusoleku.
C) Hanketeate punktis II.3) esitatud hankelepingu periood sisaldab 240 päeva töö teostamise perioodi ja 36 kuud garantiiperioodi.
D) Hankija tagab piiramatu ja täieliku elektroonilise ligipääsu hankedokumentidele Riigihangete Registris.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 611 9300 info@mnt.ee
Map-pin

Asukoht

ÜLE VABARIIGI, Eesti
,Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Projekteerimine
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 10. detsember 2014
Tööde kestus 240 päeva + 36 kuud