Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst


01. aprill 2014
Valgjärve Vallavalitsus kuulutab välja avatud hanke Valgjärve keskasula kergliiklustee ehitamiseks. Riigihanke esemeks on Valgjärve valla Valgjärve küla keskasula 1287 m kergliiklustee ehitustööd.
Tööde kestus: 3 kuud.
Pakkuja annab pakkumusele tagatise 2500 EUR.
Pakkuja esitab pakkumuse tagatise krediidi- või finantseerimisasutuse või kindlustusandja garantiiga või rahasumma deponeerimisena Valgjärve Vallavalitsuse arveldusarvele EE931010402018644004 SEB pangas.
Tagatis peab olema jõus vähemalt pakkumuse jõusoleku tähtaja lõppemiseni. Tagatist ei tagastata pakkujale, kui pakkuja võtab pakkumuse selle jõusoleku tähtaja jooksul tagasi, sh juhul kui ta keeldub lepingut sõlmimast.
Töövõtja sõlmib kindlustusseltsiga enne töödega alustamist, kuid hiljemalt kümne (10) päeva jooksul pärast lepingu sõlmimist, omal kulul ehituse koguriskikindlustuse (CAR) lepingu, mille tingimuste kohaselt peab kindlustus katma kõik töö tegemisest tulenevad riskid, sealhulgas lepinguobjektiks oleva ja kindlustuskohas asuva vara igasugune ettenägematu või ootamatu hävimine, kahjustumine või kaotsiminek. Ehitustööde koguriskikindlustuse (CAR) summa peab olema vähemalt võrdne sõlmitava lepingu maksumusega ja kindlustatud isikuks on hankija. Kindlustus peab kehtima vähemalt ehitustööde garantiiaja lõpuni.
Info ja dokumedid: E-riigihangete register.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 23. aprill 2014 kell 10:00.

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
Valgjärve Vallavalitsus , Saverna, Kanepi vald
+372 799 8470 valgjarve.vald@mail.ee
Map-pin

Asukoht

Valgjärve, Kanepi vald, PÕLVAMAA, Eesti
,Valgjärve, Kanepi vald, Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Teekatted, asfalteerimine, teetööd
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 23. aprill 2014
Tööde kestus 3 kuud