Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange ülekatte objektide omanikujärelevalve teenuse teostamiseks. Pakkumuste tähtaeg: 18.05.2015.

04. mai 2015
Maanteeamet kuulutab välja avatud hanke Lõuna regiooni ülekatte objektide omanikujärelevalve teenuse teostamiseks.  Lõuna regiooni ülekatte objektide omanikujärelevalve teenuse teostamine vastavalt hankedokumentides toodud tingimustele.
Osa 1 - Omanikujärelvalve teostamine ülekatete tegemisele Võru ja Põlva maakonnas.
Osa 2 - Tee nr 3 Jõhvi-Tartu-Valga km 159,400-172,165 ülekatte tegemise omanikujärelvalve teostamine.
Tööde kestus: 66 kuud.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 18. mai 2015 kell 10:00.
LISATEAVE
  A) Pakkuja, kes peab oma asukohamaa seaduse kohaselt olema registreeritud äriregistris või erialases registris, esitab sellekohase kehtiva registritunnistuse või väljavõtte äriregistrist või nende kehtiva koopia, millest peavad nähtuma juriidilise isiku esindusõiguslikud isikud. Juriidilisest isikust pakkuja, kelle asukohamaa on Eesti, ei pea esitama registri väljavõtet.
B) Juhul, kui pakkuja tõendab oma tehnilise ja kutsealase pädevuse vastavust kvalifitseerimise tingimustele hankelepingu täitmise raames lisaks oma näitajatele ka teise isiku näitajate alusel, lisab pakkuja riigihangete registrisse kvalifitseerimise dokumentide juurde HD lisa I Vormi 4 kohase teise isiku nõusoleku.
C) Riigihanke 1. osa omanikujärelvalve teenus tellitakse ehitustööde riigihankele „Ülekatete tegemine Võru ja Põlva maakonnas“, mille hankedokumentidele on tagatud elektrooniline juurdepääs riigihangete registris, riigihanke viitenumbriga 160542, hankedokumentide lehel.
Riigihanke 2. osa omanikujärelvalve teenus tellitakse ehitustööde riigihankele „ Tee 3 Jõhvi-Tartu-Valga km 159,400-172,165 ülekate“, mille hankedokumentidele on tagatud elektrooniline juurdepääs riigihangete registris, riigihanke viitenumbriga 160752, hankedokumentide lehel.
D) Eeldatav töö alustamise aeg on Tellija kirjalikus korralduses märgitud aeg.
Riigihanke 1. osa lepingus kindlaksmääratud ülesannete täitmise tähtaeg alates alustamisajast on 66 kuud, sealhulgas: 6 kuud ehitusperioodi ja 60 kuud alates garantiiperioodi algusest.
Riigihanke 2. osa lepingus kindlaksmääratud ülesannete täitmise tähtaeg alates alustamisajast on 66 kuud, sealhulgas: 6 kuud ehitusperioodi ja 60 kuud alates garantiiperioodi algusest.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 620 1200 info@transpordiamet.ee
Map-pin

Asukoht

ÜLE VABARIIGI, Eesti
 Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Omanikujärelevalve
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 18. mai 2015
Tööde kestus 6 kuud + 60 kuud