Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange infosüsteemide arenduseks. Tähtaeg 30. mai.

18. aprill 2016
Maanteeamet kuulutab välja avatud hanke Maanteeameti teede-, liiklusohutuse- ja tugivaldkonna infosüsteemide agiilseks arenduseks. Maanteeameti teede-, liiklusohutuse- ja tugivaldkonna infosüsteemide agiilne arendus vastavalt Lepingu ning selle lisade tingimustele. Hankija jätab endale õiguse riigihangete seaduse 28 lõike 5 punkti 2 alusel tellida uusi arendusteenuseid, mis seisnevad samalt pakkujalt varem sõlmitud hankelepingu alusel tellitud arendusteenuste kordamises 2 aasta jooksul.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 30.05.2016 kell 10:00.
LISATEAVE
  A) Pakkuja, kes peab oma asukohamaa seaduse kohaselt olema registreeritud äriregistris või erialases registris, esitab sellekohase kehtiva registritunnistuse või väljavõtte äriregistrist või nende kehtiva koopia, millest peavad nähtuma juriidilise isiku esindusõiguslikud isikud. Juriidilisest isikust pakkuja, kelle asukohamaa on Eesti, ei pea esitama registri väljavõtet.
B) Juhul, kui pakkuja tõendab oma tehnilise ja kutsealase pädevuse vastavust kvalifitseerimise tingimustele hankelepingu täitmise raames lisaks oma näitajatele ka teise isiku näitajate alusel, lisab pakkuja riigihangete registrisse kvalifitseerimise dokumentide juurde HD lisa I Vormi 4 kohase teise isiku nõusoleku.
C) Hankija tagab piiramatu ja täieliku elektroonilise ligipääsu hankedokumentidele riigihangete registris.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 620 1200 info@transpordiamet.ee
Map-pin

Asukoht

ÜLE VABARIIGI, Eesti
 Eesti
Blueprint

Omadused

Tööde kestus 12 kuud
Esitamise tähtaeg 30. mai 2016