Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange jalgratta- ja jalgtee ehitamise omanikujärelevalveks. Tähtaeg 20. aprill.

14. aprill 2016
Maanteeamet kuulutab välja hanke maantee nr 8 Tallinn – Paldiski km 13,4-15,2 Harku – Hüüru lõigu asfaltkattega jalgratta- ja jalgtee ehitamise omanikujärelevalvele. Maantee nr 8 Tallinn – Paldiski km 13,4-15,2 Harku – Hüüru lõigu asfaltkattega jalgratta- ja jalgtee ehitamise omanikujärelevalve teostamine vastavalt hankedokumentides toodud tingimustele.
Tööde kestus: 1932 päeva.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 20.04.2016 kell 10:00.
LISATEAVE
  A) Pakkuja, kes peab oma asukohamaa seaduse kohaselt olema registreeritud äriregistris või erialases registris, esitab sellekohase kehtiva registritunnistuse või väljavõtte äriregistrist või nende kehtiva koopia, millest peavad nähtuma juriidilise isiku esindusõiguslikud isikud. Juriidilisest isikust pakkuja, kelle asukohamaa on Eesti, ei pea esitama registri väljavõtet.
B) Juhul, kui pakkuja tõendab oma tehnilise ja kutsealase pädevuse vastavust kvalifitseerimise tingimustele hankelepingu täitmise raames lisaks oma näitajatele ka teise isiku näitajate alusel, lisab pakkuja riigihangete registrisse kvalifitseerimise dokumentide juurde HD lisa I vormi 4 kohase teise isiku nõusoleku.
C) Omanikujärelvalve teenus tellitakse ehitustööde riigihankele „Hanke nimetus Maantee nr 8 Tallinn – Paldiski km 13,4-15,2 Harku – Hüüru lõigu asfaltkattega jalgratta- ja jalgtee ehitamine“, mille hankedokumentidele on tagatud elektrooniline juurdepääs riigihangete registris, riigihanke viitenumbriga 169108, hankedokumentide lehel.
D) Töödega alustamise aeg on Tellija kirjalikus korralduses märgitud aeg. Lepingus kindlaks määratud ülesannete täitmise tähtaeg alates alustamisajast on 1932 päeva, sealhulgas 107 päeva (3,5 kuud) Lepingus kindlaksmääratud ülesannete täitmiseks enne garantiiperioodi algust ja 60 kuud alates garantiiperioodi algusest.
E) Hankija tagab piiramatu ja täieliku elektroonilise ligipääsu hankedokumentidele Riigihangete Registris.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 620 1200 info@transpordiamet.ee
Map-pin

Asukoht

km 13,4-15,2 Harku-Hüüru
Harku vald, HARJUMAA, Eesti
km 13,4-15,2 Harku-Hüüru Harku vald, Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Omanikujärelevalve
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 20. aprill 2016
Tööde kestus 1932 päeva