Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange müratõkkeseinte projekteerimiseks ja ehitamiseks. Tähtaeg 13. juuni.

19. mai 2016
Maanteeamet kuulutab välja avatud hanke Kärdi, Tammiku, Tooma ja Vana Tooma kinnistute kaitseks müratõkkeseinte projekteerimiseks ja ehitamiseks. Kärdi, Tammiku, Tooma ja Vana Tooma kinnistute kaitseks müratõkkeseinte projekteerimine ja ehitamine vastavalt hankedokumentides toodud tingimustele.
Tööde kestus: 65 kuud.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 13.06.2016 kell 10:00.
LISATEAVE
  A) Pakkuja, kes peab oma asukohamaa seaduse kohaselt olema registreeritud äriregistris või erialases registris, esitab sellekohase kehtiva registritunnistuse või väljavõtte äriregistrist või nende kehtiva koopia, millest peavad nähtuma juriidilise isiku esindusõiguslikud isikud. Juriidilisest isikust pakkuja, kelle asukohamaa on Eesti, ei pea esitama registri väljavõtet.
B) Juhul, kui pakkuja tõendab oma tehnilise ja kutsealase pädevuse vastavust kvalifitseerimise tingimustele hankelepingu täitmise raames lisaks oma näitajatele ka teise isiku näitajate alusel, lisab pakkuja riigihangete registrisse kvalifitseerimise dokumentide juurde HD lisa I vormi 4 kohase teise isiku nõusoleku.
C) Hanketeate punktis II.3) esitatud hankelepingu periood sisaldab 5 kuud töö teostamise perioodi ja 60 kuud garantiiperioodi.
D) Hankija tagab piiramatu ja täieliku elektroonilise ligipääsu hankedokumentidele Riigihangete Registris.

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
620 1200, 611 9300 info@mnt.ee, maantee@mnt.ee
Map-pin

Asukoht

ÜLE VABARIIGI, Eesti
,Eesti
Blueprint

Omadused

Tööde kestus 5 kuud + 60 kuud
Esitamise tähtaeg 13. juuni 2016