Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange käimispoomide ja paadikai paigaldamiseks. Pakkumuste tähtaeg:18.07.2014.

14. juuli 2014
AS Saarte Liinid kuulutab välja hanke nimetusega „Naissaare sadamasse käimispoomide ja paadikai paigaldamine".
Hanke lühikirjeldus ja eesmärk:
Naissaare sadama olemasoleva ujuvkai (pikkusega 36 m) külge tuleb paigaldada viis käimispoomi pikkusega 7m, mis võimaldavad paigutada ujuvkai ühele küljele kümme 30 jalast ujuvalust. Käimispoomid tuleb paigaldada põhjapoolsema ujuvkai lõunaküljele. Käimispoomid on varustatud hingedega, kinnitusviis ujuvkai külge kooskõlastada ujuvkai tootjaga.
Naissaare sadama kai nr 3 külge tuleb paigaldada uus paadikai, mis tekitab võimaluse silduda sadamat teenindavatele väikealustele pikkusega ca 6 m. Paadikai laius 2,4 m ja pikkus 6 m. Paadikai tarnida ja paigaldada kõikide tootjapoolsete ankurdussüsteemidega, s.h. kinnitus kaiseinakülge ja merepõhja ankurdus. Kaldale/kaile minekuks paigaldada sobiv teisaldatav treppredel sügavimmutatud puidust või keskkonnaklassile vastava viimistlusega terasest (pääste)redel kaiseina külge.
Naissaare sadama akvatooriumisse on vajalik paigaldada märgupoid, et eraldada laevatatav veeala supelrannana kasutatavast veealast - tähistada suplemiseks lubatud veepiir. Märgupoid tarnida ja paigaldada kõikide vajalike kinnitusvahenditega (ketid, ankrud jms).
Naissaare sadama kaivarustus vajab täiendamist - tarnida ja paigaldada tuleb päästeposti redel ja pootshaagid koos kinnitusklambritega. Kaivarustusele kanda värvitud vmt UV- ja kulumiskindel tekst - Naissaare sadam.
Töö teostamise ja Tellijale üleandmise tähtaeg: 29.08.2014.a.
Pakkujate kvalifitseerimise tingimused ning informatsiooni ja dokumendid, mis tuleb esitada pakkujal kvalifikatsiooni tõendamiseks, pakkumuse koosseisus esitamisele kuuluvad dokumendid ja tingimused pakkumuse vastavaks tunnistamiseks, pakkumuste hindamise ja pakkumuse edukaks tunnistamise tingimused, nõuded pakkumuse vormistamisele ja esitamisele ning muu teabe on hankija sätestanud hankedokumentides.
Hankedokumendid väljastatakse taotlejale tema nõudmisel. Hankedokumentide väljastamise taotlus esitada e-posti aadressile meelika@saarteliinid.ee
Hankemenetlusel osalev isik või huvitatud isik peab oma küsimused täiendava informatsiooni ja selgituste saamiseks hanketeate või hankedokumentide kohta esitama Hankija faksile +372 45 30 149 või elektronpostile meelika@saarteliinid.ee.
Pakkumuste esitamise tähtaeg 18.07.2014.a. kell 10:00.

 
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
Saarte Liinid AS, KURESSAARE
+372 4530140, +372 5014994 info@saarteliinid.ee
Map-pin

Asukoht

Naissaare, Viimsi vald, HARJUMAA, Eesti
,Naissaare, Viimsi vald, Eesti
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 18. juuli 2014
Tööde lõpp 29. august 2014