Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange silla ja bussijaama remonditöödeks. Tähtaeg 25. september.

17. september 2018
Kohila Vallavalitsus kuulutab välja hanke Kohila alevi „Kellasilla„  ja bussijaama remonditööde teostamiseks. Kellasilla ja bussijaama remonditööd pakkuda vastavalt  Lisa 1 -le Kellasilla ja bussijaama remonditööde pakkumistabeli alusel.  Ehitustööde ajaks katta püloonidele paigaldatud kell koos juhtmetega ja juhtimisseadmetega, mis asuvad silla all. Teraskonstruktsioonid tuleb pesta, pärast täiendavat ülevaatust puhastada korrosioonist liivapritsiga ning seejärel värvida teraskonstruktsioonid vastavalt hanke tehnilisele kirjeldusele (lisa 2). Teraskonstruktsioonideks arvestatakse püloonid, jäikustalad ja nendega omavahel ühendatud põiktorud ning lehtterasest käsipuu postid koos ülemise käsipuu toruga. Teraskonstruktsioonide värvimisel kasutada  2-komponentset epoksüüdkrunti ja 2-komponentset polüuretaanvärvi. Püloonide värvimisel tuleb järgida esialgse värvimise üleminekut (gradient) valgelt punasele (sarnaselt olemasolevale olukorrale) . Värvimisel peab jälgima, et alumine osa on tumedam ja sujuva värvide üleminekuga järgneb heledama tooniga ülemine osa. Käigutee puitosad tuleb paigaldada uued vastavalt tehnilisele kirjeldusele.
Täpne värvitoon lepitakse kokku vallaarhitektiga, enne värvi tellimist. Esialgselt on ettepanek kasutada värvide osas RAL 3001 Signal Red ja RAL Signal white.
Tööde teostamise periood: Remonditööd  01.10.2018 a  kuni  31.10.2018. Täitedokumentatsiooni ja kasutusloa saamine  30 päeva jooksul, hiljemalt 30.11.2018.  PS! Juhul, kui pakkuja soovib pakkuda erinevat teostamisaega, siis Tellija asub pakkujaga läbirääkimistesse teostamise aja muutmise/ pikendamise suhtes.
Parima pakkumise valimise aluseks on soodsaim hind ja tähtaegade sobivus Tellijale.
Tasumine teostatud tööde eest toimub teostatud tööde mahu alusel.
Hinnapakkumised esitada hiljemalt 25.09.2018  kella 9.00  Kohila  Vallavalitsusse  kabinetti nr.17 aadressil Vabaduse 1, Kohila alev või e-post: kalver.kunnapuu@kohila.ee
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
Kohila Vallavalitsus , Kohila, Kohila vald
+372 489 4760 vallavalitsus@kohila.ee
Map-pin

Asukoht

Kohila, Kohila vald, RAPLAMAA, Eesti
 Kohila, Kohila vald, Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Remonttööd
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 25. september 2018
Tööde kestus 01.10.2018 - 31.10.2018