Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Avalikustamisel projekteerimistingimuste eelnõu hoonestusalade laiendamiseks.

31. august 2017
Kuni  4. septemberini 2017 saab Pärnu linnavalitsuse I korrusel asuvas planeeringute saalis nr 103 tutvuda A. H. Tammsaare pst 10 projekteerimistingimuste eelõuga.
A.H.Tammsaare pst 10 kinnistule on detailplaneeringuga lubatud kaks hoonestusala. Hoonestusala on antud olemasolevale elamule koos hoone võimaliku laiendusega ja seda hoonestusala soovitakse suurendada kuni 6% ulatuses esifassaadi sümmeetrilisuse tagamiseks ning terrasside ja rõdude kavandamiseks.
Olemasoleva kahekorruselise elamu  korruselisust soovitakse täpsustada nii, et hoone korruselisus muudetakse kolme korruseliseks katusekorruse väljaehitamise mahus hoone katuseharja kõrgust muutmata. Hoone laiendus järgib olemasoleva hoone mahtu, korruselisust ja arhitektuurset lahendust.
Hoonestusala A.H.Tammsaare pst ääres on kavandatud uuele maksimaalselt 3,5-korruselisele äri- ja korterelamule. Hoonestusala paikneb tänava äärsel detailplaneeringuga määratud kohustuslikul ehitusjoonel. Nimetatud hoonestusala soovitakse suurendada kuni 3% ulatuses, et mahutada ära esifassaadil paiknevad rõdud ning et oleks tagatud parkimislahendus kahe hoonestusala vahel.
Hoone +-0.00 kõrguslik sidumine, mis on esimese korruse  põrandapind, on
detailplaneeringus määratud absoluutkõrgusmärgiga +2,90, seda soovitakse tõsta absoluutkõrgusele +3,20 tulenevalt kinnistu paiknemisest võimalikus üleujutuspiirkonnas.
Samas peab uue hoone ehitusmaht olema võrreldav A.H.Tammsaare tn 10c hoone mahuga

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
Herakos , PÄRNU
+372 53 015 280 tonu@herakos.ee
Map-pin

Asukoht

A.H. Tammsaare pst 10
PÄRNU, PÄRNUMAA, Eesti
A.H. Tammsaare pst 10,PÄRNU, Eesti
Blueprint

Omadused

Objektiga/dokumentidega tutvumine kuni 4. september 2017