Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange kaitsme nimivoolu suurendamiseks. Tähtaeg 18. juuni.

11. juuni 2019
Elektrilevi OÜ kuulutab välja hanke Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Võhmanõmme küla, Uus tee 12 kaitsme nimivoolu suurendamiseks (projekteerimine koos ehitusega) (LP7264).
NB! Käesoleva hankega on lahendatud Jõgevamaal, Põltsamaa vallas, Võhmanõmme külas, Uus tee 12 kaitsme nimivoolu suurendamise projekteerimine koos ehitusega.
Pakkujal tuleb valida „Täida andmed vormil". Juhul kui pakkujal jääb raadionuppude valik tegemata, siis loeb hankija, et pakkuja on teinud pakkumuse esitamisega „Jah“ valikud, v.a teise isiku vahenditele tuginemise ja ühispakkujate valiku korral.
Pakkujal esitada kõik küsitud dokumendid, volikirjad ja tõendid, ka raadionupp "jah" korral. Veenduda, et esitatud liikmed vastavate tõenditega on kantud EPP keskkonda enne hanke avamist!
NB! Tööde üleandmise tähtaeg on 08.11.2019. a.
ELV tarne: komplektalajaam, trafo.
Projekti koostamisel tuleb arvestada sellega et alajaama skeem peab valmis olema 2 nädala jooksul pärast hankelepingu sõlmimist. Maalepingud sõlmib Elektrilevi, nende jaoks vajalikud dokumendid koostab hanke võitja ja võtab ka kooskõlastused projektile.
Pakkumised esitada 18.06.2019 10:00.

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 715 4230 elektrilevi@elektrilevi.ee
Map-pin

Asukoht

Uus tee 12
Võhmanõmme, Põltsamaa vald, JÕGEVAMAA, Eesti
Uus tee 12 Võhmanõmme, Põltsamaa vald, Eesti
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 18. juuni 2019