Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange mänguväljaku atraktsioonide ostmiseks. Tähtaeg 7. november.

01. november 2017
Saue Linnavarahaldus kuulutab välja hanke Saue lasteaed "Midrimaa" õuealale mänguväljaku atraktsioonide hankimiseks.
Pakkumus peab sisaldama järgnevaid töid:
Ühe mängulinnaku, ühe kiigeraami + pesa iste ja kahe  kolmemeetrise ning ühe kahemeetrise kiikuva silla valmistamist. Mängulinnakus peab kindlasti olema – vähemalt üks torn katusega kõrgusega minimaalselt 1,5m. Liurenn roostevaba põhjaga, vähemalt üks trepp käsipuudega, ronimisvõrk  minimaalse suurusega 2x2 m, ronimisredel min kõrgusega 1,8m. Torni all võiks olla mängunurk. Linnaku minimaalsed mõõtmed – 3x4,7x3,4. Vanusegrupile  2-8a. Kiik peab olema valmistatud: poom valmistatud terasest. Pesa istme läbimõõt minimaalselt 1m mõõdetuna igast küljest. Pesakiigel peavad olema lisa turvaketid riputite juures. Minimaalsed mõõtmed 2x3,5x2,4. Vanusegrupp 3+a.
Kasutatavate materjalide minimaalsed nõuded
- Mänguväljaku seadmete kõik terasosad peavad olema kuumtsingitud või roostevabast terasest.
- Kõik mänguväljaku seadmete vertikaal paneelid peavad olema valmistatud HDPE (kõrge tihedusega polüetüleen) või HPL (High Pressure Laminate) materjalist, et tagada graffiti eemaldamise lihtsus ja vähendada hooldusvajadust.
- Mängulinnakute põrandad, trepi astmed peavad olema metallist või kaetud termoplastik pealistusega, et vähendada kulumist
Hind peab sisaldama  mänguväljaku valmistamist ja tarnet Sauele.
Mänguväljakule peab olema garantii kuni 5 aastat.
Kõik pakutavad mänguväljaku seadmed peavad vastama standardile EVS-EN 1176 „Mänguväljaku seadmed ja aluspind“ või sellega samaväärsele standardile. Pakkuja esitab mänguväljaku seadmete standardile EVS-EN 1176:2008 või sellega samaväärsele standardile vastavust tõendavate sertifikaatide koopiad, mis on välja antud sõltumatu mänguväljaku elemente sertifitseeriva ettevõtte poolt või esitab tootja vastavusdeklaratsiooni, mis on kinnitatud sõltumatu atesteeritud katselabori testraportitega.
Tooted  peavad olema aktiga üle antud 8.12.2017a.
Hinnapakkumised esitada hiljemalt 07.11.2017 kella 11.00ks aadressil: kalev@saue.ee  Kontaktisik on Saue Linnavarahalduse juhataja Kalev Israel telefon 6790180.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 679 0170
Map-pin

Asukoht

Koondise 22
SAUE, HARJUMAA, Eesti
Koondise 22,SAUE, Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Mängu- ja spordiväljakud
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 7. november 2017
Tööde lõpp 8. detsember 2017