Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange riiklike teenetemärkide valmistamiseks. Tähtaeg 30. mai.

13. mai 2016
Vabariigi Presidendi Kantselei kuulutab välja avatud hanke riiklike teenetemärkide valmistamiseks. Vabariigi Presidendi Kantselei kutsub vastavalt riigihangete seadusele esitama pakkumusi riiklike teenetemärkide komplektide valmistamiseks.
Eeldatav maksumus ilma käibemaksuta: 130 000 €.
Tööde kestus: 30 kuud.
Hankedokumendid saab alla laadida riigihangete regstrist.
Lisateavet saab järgmisel aadressil:  Vabariigi Presidendi Kantselei, Weizenbergi 39, Tallinn, 15050 Eesti (EE).
Kontaktisik: Pille Osula Tel.: +372 6316202 E-post: pille.osula@vpk.ee
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 30.05.2016 kell 12:00.
LISATEAVE
  Pakkumus peab olema digitaalselt allkirjastatud (register võimaldab digiallkirjastamist Eesti ID-kaardiga) pakkuja seadusliku esindaja või tema poolt volitatud isiku poolt. Volitatud esindaja lisab pakkumuse dokumentidele volikirja.
Juhul, kui digiallkirjastamine ei ole võimalik (nt piiriülesed pakkujad) või pakkumuse koosseisus on originaaldokumente, mida ei ole võimalik esitada elektroonsel kujul, esitatakse need skaneerituna läbi registri, kuid nõutud originaaldokumendid edastatakse pakkumuse esitamise tähtajaks Hankijale. Erinevuste esinemisel originaaldokumendi ja selle koopia vahel loetakse õigeks ning lähtutakse originaaldokumendi sisust. Hankija aktsepteerib esitatavate pakkumuse dokumentide osas üldlevinud formaate – .pdf (Portable Document Format), .txt (Text), .rtf (RichTextFormat), .odt (Open Office) ja MS Office formaadid. Pakkumuse dokumentide mahu piirangud on 5MB ühe dokumendi kohta ja 20 MB pakkumuse kogumahu kohta. Ilma digiallkirjata saab esitada dokumente kogumahus kuni 100 MB. Vajadusel esitatakse dokumendid ja andmed, mis ületavad mahupiiranguid Hankijale eraldi andmekandjal ning edastatakse need Hankijale pakkumuste esitamise tähtajaks. Pakkuja poolt esitatavate dokumentide krüpteerimine ei ole vajalik ega nõutav, kuna riigihangete registris on tagatud riigihangete seaduses sätestatud pakkumuste konfidentsiaalsus ning pakkumusi saab avada ja nende sisuga tutvuda alles pärast pakkumuste esitamise tähtaja möödumist.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 631 6207 andress@vpk.ee
Map-pin

Asukoht

Weizenbergi 39
TALLINN, Eesti
Weizenbergi 39,Eesti
Blueprint

Omadused

Tööde kestus 30 kuud
Esitamise tähtaeg 30. mai 2016