Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange raamatukogu rekonstrueerimiseks. Pakkumuste tähtaeg: 01.07.2013.

20. juuni 2013
Tahkuranna Vallavalitsus kuulutab välja hanke Võiste raamatukogu rekonstrueerimiseks. Pakkumine esitada alljärgnevale objektile:
Olemasolevad 7 ust tuleb lihvida ja uuesti värvida, samuti uksepiidad. Neist 2 ust on klaasiga. Seitsmest 5 ust tuleb teha vaid ühepoolselt. Lisaks tuleb üks uks kipsplaadiga kinni panna. Põrandalt tuleb tänane kate eemaldada, alus lihvida, paigaldada 2 mm kate ja seejärel naturaalne 15 mm paksune tamme parkett. Põrandapind ca 110 m². Seinad ja laed tuleb osaliselt puhastada ja pahteldada, seejärel värvida kahel korral. Värvitoonid valib Tellija tööde käigus. Seinte ja lagede pindala kokku ca 335 m² . Lisaks tuleb paigaldada tammespooniga puidust põrandaliistud, ca 80 jm.
Raamatukogu sisustuse veab välja ja sisse Tellija. Lambid jms objektid tuleb Töö teostajal nii eemaldada kui hiljem tagasi panna.
Pakkumine esitada hiljemalt 01.07.2013. a kell 15.15 vallavalitsuse kantseleisse. Ümbrik varustada märgusõnaga „Pakkumine” ning pakkuja nime ja objektide nimetustega. E-postiga saadetud pakkumised peavad olema varustatud märgusõnaga “Pakkumine” ja allkirjastatud digitaalselt.
Kontakt isik on: Karel Tölp vallavanem 444 8890, 5667 3533.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
Tahkuranna Vallavalitsus , Uulu, Häädemeeste vald
+372 4448890 tahkuranna@tahkuranna.ee
Map-pin

Asukoht

Võiste, Häädemeeste vald, PÄRNUMAA, Eesti
,Võiste, Häädemeeste vald, Eesti
Hard-hat

Tööd objektil

  • Rekonstrueerimine
  • Viimistlustööd
  • Värvid, lakid, maalritööd
  • Põrandad, põrandakatted
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 01. juuli 2013