Lugupeetud külastaja, andmete täies mahus nägemiseks vajate kasutajaõigusi!

Ehitusobjekti kirjeldus või hanke tekst

Hange videovalvesüsteemI väljavahetamiseks. Tähtaeg 9. juuni.

18. mai 2016
Riigi Kinnisvara AS kuulutab välja hanke Kärdla PPA hoone videovalvesüsteemI väljavahetamiseks. Olemasoleva analoog videovalve süsteemi välja vahetamine IP põhise süsteemi vastu.
Kavandatav alguskuupäev: 20.06.2016.
Kavandatav lõppkuupäev: 22.08.2016.
Hankedokumentide ja hanketeate kohta täiendava informatsiooni saamiseks esitada pöördumine järgmisel e-posti aadressil: allan.mannik@rkas.ee
NB! Hankedokumendid ja nende muudatused, samuti selgitused hanketeate ja hankedokumentide kohta avaldatakse üksnes Riigi Kinnisvara AS veebilehel, rubriigis „Hanked“, „Alla siseriikliku piirmääraga riigihanked“: http://www.rkas.ee/hanked-ja-pakkumised/alla-siseriiklikku-piirmaaraga-riigihanked. Selgitused avaldatakse RKASi veebilehel 3 (kolme) tööpäeva jooksul selgitustaotluse laekumisest arvates.
Muudatused hanketeate kohta avaldatakse riiklikus riigihangete registris: https://riigihanked.riik.ee/register/HankedOtsing.html. Hankemenetlusest huvitatud isikutel jälgida informatsiooni hanke kohta nii riigihangete registris kui ka RKASi veebilehel.
Pakkumuste esitamise tähtaeg: 09.06.2016 kell 11:00.
LISATEAVE
  Hankija ei ole kohustatud edastama ega edasta hankedokumente ega selgitusi e-posti teel ega muul viisil, v.a. kui see on tingitud Hankija sidevahendite, andmebaaside vm IT-lahenduse mittetoimimisest, mistõttu ei ole ajutiselt võimalik dokumente veebilehel avaldada.
Chevron-expand Näita ajalugu

Objektiga seotud ettevõtted

Tellija
Briefcase
+372 606 3400 info@rkas.ee
Map-pin

Asukoht

KÄRDLA, Hiiumaa vald, HIIUMAA, Eesti
,KÄRDLA, Hiiumaa vald, Eesti
Blueprint

Omadused

Esitamise tähtaeg 9. juuni 2016
Tööde kestus 20. juuni - 22. august 2016